İninal kart Güvenilir midir?

İninal kart almayı düşünüyorum ama kart hakkında hiçbir fikrim yok İninal kart hakkında internette iyi yorumlarda kötü yorumlarda gördüm bu kart güvenilir midir? Kartı alınca etkinleştirme yapmak için kendi sayfasından kimlik bilgilerini girilmesini istiyormuş bir sorun olurmu?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Evet, güvenilir. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim şuana kadar. Kimlik bilgilerini vermen de bir sıkıntı yaratmaz. Sadece ininal yapmıyor bunu. Başka bir kredi kartı alsan senden yine kimlik bilgilerini isteyecekler.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

      Birkaç yıldır kullanıcısıyım eskiden aylık 1 tl çekilirdi şimdi aylık 2 tl alıyorlar (Servis Kullanım Ücreti) ayrıca parayı karta ING atmden yüklersen para kesintisi olmaz.

      taha17 taha17 (91)
      5 yıl önce cevaplandı

        İninal kat güvenlidir. Bu konuda bir tereddütün olmasın.

        2017 yılında BDDK’dan ( Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu ) elektronik para faaliyet izini almış. Yani Türkiye'de yasal olarak bu işlemleri yapıyorlar.

        murat murat (12492)