İninal kart hesabımdan para çekmek istiyorum

İnnial kartımda para yüklü, yani makbuzunu gördüm. Ama kart nerede bilmiyorum. O parayı nasıl alırım?

caya caya (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İninal'ın resmi sitesinde şöyle yazıyor, " Kayıp ve çalıntı durumunda ininal Müşteri Hizmetlerini aranarak kart iptal edilmelidir. Kendi kimliğinize kayıtlı başka bir ininal kartınıza, kaybettiğiniz veya çaldırdığınız bakiyeniz aktarılabilir. Kişiselleştirilmemiş kartlarda kalan bakiyeler başka kartlara aktarılamaz. Kullanıcı hataları, kayıp, çalıntı vs. sebeplerle doğmuş /doğacak tüm zararlardan ininal Kart kullanıcısı sorumludur; ininal şirketi sorumlu tutulamaz. 7/24 ininal Müşteri Hizmetlerini: 0850 311 77 01 "

    Yani başka bir ininal kart çıkartıp ve yine kendi hesabında kişiselleştirip bakiyeni o karta aktarabilirsin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Kart çıkarmak istemiyorum, sadece parayı nakit olarak almak istiyorum. caya 5 yıl önce
    • @caya İninal kartta para çekim özelliği yok ve maalesef paranı nakit olarak alamıyorsun. toprak34 5 yıl önce