ininal kart internetten alışveriş açma

ininal kart internetten alışverişe nasıl açılır?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ininal kart internetten alışverişe nasıl açılır?

    ininal ile internetten alışveriş mümkündür. Hatta ininal kart en çok internet işlemlerinde kullanılır. Özellikle oyun satın alma işlemlerinde, steam üzerinden yapılan alışverişlerde ininal kart bolca kullanılır.

    ininal kart internetten alışverişe varsayılan olarak açık gelir. ininal kartı internete açtırmak için bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

    Fakat, 3D secure gerektiren internet alışverişleri için  kartınızı https://ininal.com adresinden katır ettirdikten sonra 2 gün beklemeniz gerekecektir. 3d secure bir tür güvenlik mekanizmasıdır ve pek çok alışveriş sistemi bunu kullanır. 3d secure ile alışveriş işlemlerinde cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelir ve bu kodu alışveriş yaptığınız siteye girmeniz gerekir.

    Sizde ininal kart ile internetten alışveriş yaparken sorun yaşıyorsanız 2 gün beklemeniz ve daha sonra tekrardan internetten alış veriş yapmayı denemek gerekiyor. Bunun dışında yapmanız gereken ek bir işlem yoktur.

    murat murat (12492)