ininal kart iptal etme

ininal kart nasıl iptal edilir?

ininal nasıl kullanıma kapatılır?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ininal kart nasıl iptal edilir? ininal nasıl kullanıma kapatılır?

    ininal kartınızı iki farklı yöntemle kapatabilirsiniz: Müşteri hizmetlerini arayarak ya da online işlemler ile ininal kart web sitesi üzerinden.

    ininal kart iptal etme yöntem 1: Müşteri hizmetlerini arayarak

    ininal kart iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

    ininal Müşteri Hizmetleri numarası: 0850 311 77 01 Bu numaradan 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerini arayabilir ve kartınızı işleme kapattırabilirsiniz.

    ininal kart iptal etme yöntem 2: inial kart web sitesinden

    ininal kartı online işlemler üzerinden de kapatabilirsiniz. Bunun için şu yolu izleyin:

    1. https://ininal.com/login adresinden ininal sitesine giriş yapın.
    2. Solda bulunan menüden Kartlarım bölümüne tıklayın.
    3. Kartlarım menüsünde kayıtlı kartlarınız listelenecek. Buradan kapatmak istediğiniz kartın yanındaki Kart hareketleri linkine tıklayın.
    4. Kartı Kapat linkine tıklayın.
    5. Bu aşamadan sonra güvenliğiniz için sistem senden bazı bilgiler isteyecektir. Anne kızlık soyadının 2. ve 4. harfi gibi bilgiler isteyecek bu bilgileri sisteme girmelisiniz.
    6. Bu aşamadan sonra kartınız işleme kapatılacaktır.

    ininal kart sistemi en fazla 3 kartı kapatmanıza izin verir. Eğer kartı kapat butonu aktif değilse bu sebeptendir. Daha önceden kart kapattıysanız ve 3 limitini geçtiyseniz işte o zaman kart kapatma pasif görünecektir.

    Kapattığınız ininal kartta bakiye varsa o zaman kalan bakiyeyi müşteri hizmetlerini arayarak başka karta aktarmanız mümkündür

    ininal kart kapatma işlemi oldukça basit. Yukarıdaki yönergeleri takip ederek ininal kartınızı kapatabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Kapatmak gereklimiki? Karta para yüklemezsin veya kartı hiç kullanmazsın, olur biter :) temmuz 5 yıl önce
    • Belki -eğer mevcut kartta aktarılacak parada varsa- kart değiştirmelerde gerekebilir. temmuz 5 yıl önce
    • @temmuz kapatmak gerekli değil ama dediği gibi bazen kapatıp başka karta kalan bakiyeyi aktarmak istenebiliyor murat 5 yıl önce