İninal Kart "İşleminiz banka reddi nedeniyle gerçekleştirilemedi."

Arkadaşım bugün yeni İninal kart çıkarttı. Uygulamasından kartını vs. ekledi ama Trendyol'dan alışveriş yaparken böyle bir hata alıyor ne yapması lazım?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kartının bakiyesi yeterli mi? Sorun devam ediyorsa info@ininal.com adresine mail atarak bilgi alabilirsin. İninal kartta İşleminiz banka reddi nedeniyle gerçekleştirilemedi hatası ile bir kaç kez karşılaştım. Sorun bazen kendiliğinden düzeldi.  Acelen yoksa mail yolla. Sana neden işlem yapılamadığına dair bilgi verirler.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bakiye yeterli. Uygulamadan kayıtta olunup kartı etkinleştirmiş görünürde problem yok. treajen 4 yıl önce
    • @treajen ininal kartta bu bazn oluyor. Sen info adresine bir mail yolla murat 4 yıl önce