İninal kart kullanmazsam devre dışı bırakılır mı?

İninal kart aldım 10tlsini kullandim interneti kapatacağz ininali hiç kullanamıyacağim içinde 1 tl var devre dışı bırakılır mı!?

İninal kart kullanmazsak ne olur?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İninal Kart Sıkça Sorulan Sorular - resmi sayfa (tıkla)

    İninal Müşteri Hizmetleri:

    Not: Telefon ücretsiz aramadır.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hayır, devre dışı bırakılmaz. Ben şuana kadar öyle bi problem görmedim.

      toprak34 toprak34 (2026)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Kartın son kullanma tarihi herhalde fiziksel olarak kartın üzerinde yazıyor, öylemi? İşte o tarihe kadar problem olmaz, o tarihten sonra kart geçersiz olur, devre dışı kalır @fakiradam @toprak34 temmuz 5 yıl önce
      • @temmuz Evet abi, son kullanma tarihi kartın üzerinde yazıyor. O da zaten 2027 yılına kadar falandır büyük ihtimalle. toprak34 5 yıl önce