İninal kart nedir? Güvenilir mi?

İninal kart nedir?

İninal kartı güvenilir mi?

İninal kart kaç TL vergi kesiyor ve para yüklerken para kesiyor mu?

İninal kartı nerelerde satılıyor ve kaç TL?

darkcrak darkcrak (5170)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İninal kart nedir?

    İninal kart'a ne kadar para yüklerseniz o kadar harcaya bilirsiniz ama ininal'ın şu anda hiç anlaştığı bir banka olmadığı için bankaya para yatırırken veya Şok marketlerinden para yatırırken sizden işlem ücreti alıyor artık. Eskiden Ininal "ING" bankası ile anlaşmalıydı ING'den para yatırınca sizden işlem ücreti alıyordu fakat şimdi işlem ücreti alıyor çünkü anlaşmaları bitti ve herhangi bir banka ile'de anlaşmaları yok şu anda.

    İninal kart'a bazı sitelerden bir şey aldığınızda size indirim yapa biliyor yani Hepsiburada.com dan bir şey aldığınızda size İninal'a özel indirimler yapa biliyor.

    Eğer davet kodunuz ile arkadaşınızıda İninalli yaparsanız hem o 5 Tl kazanacak hemde siz 5 Tl kazanacaksınız.

    Davet kodu: ss382398

    Peki işlem ücreti kaç TL:

    Şok ve bankamatikden ININAL'a para yatırırken sizden 2 TL işlem ücreti alıyor.

    İninal kart nerelerde geçerli?

    İnternetten güvenli bir şekilde alış veriş yaparken kullana bilirsiniz.

    İlla interenetden alışveriş yapmanıza gerek yok Bim , A101 , Teknosa , Mediamarkt vb. yerlerden de bir şey alırken İninal kartınızı kullana bilirsiniz

    İninal kartı güvenilir mi?

    Uzun yıllardır ininal kartı duyuyorum ve görüyorum yani güvenli diye bilirim.

    Kullandın mı? Kullandım gayet işime yaradı internetten ve bir yerden bir şey alırken ama bir tek sorunu var sizden 2 Tl işlem ücreti alıyor içine para yüklerken 2 Tl işlem ücreti almazsa çok güzel olacak ama malesefki anlaşmalı bankası yok şu anda.

    İninal kart kaç TL vergi kesiyor ve para yüklerken para kesiyor mu?

    İninal kart sizden 2 TL aylık vergi ve para yüklerken 2 TL kesiyor. Ama PTT'den para yüklerken arada sizden 1 TL işlem ücreti alıyor tabii yatırdığınız paraya göre

    İninal kartı nerelerde satılıyor ve kaç TL?

    PTT, Teknosa, D&R, Şok marketlerinden, Vatan ve Migrostan İninal kart'ı 5 TL'ye bula bilirsiniz.

    Ayrıca N11, Hepsiburada vb. sitelerde de satılıyor ama yine de güvenmiyorsanız bu sitelere yukarıda belirttiğim yerlerden satın ala bilirsiniz.

    İninal kart'ın yaş sınırı var mı?

    Ptt'den ininal kart ala bilmeniz için 15 yaşında olmanız gerekiyor ama Teknosa, D&R, Şok ,Vatan ve Migrostan alırken size yaş sormuyorlar kısacası İninal kartın yaş sınırı yok.

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

      güvenilir

      kadir42 kadir42 (1)