Instagamda Kimseyi Takip Edemiyorum

Merhaba, instgramda kimseyi takip edemiyorum. Yeni hesap açtım 10 kişiden hariç edemiyorum. Kapattım tekrar bir instgram hesabı açtım yine edemiyorum...Yeni hesap olduğu halde olk defa böyle birşey oluyor olmazdı neden acaba teşekkürler...😞

lalekr lalekr (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook ve sahibi olduğu uygulamalarda son zamanlarda ciddi problemler var. Sunucu kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Örneğin bazı kullanıcılarda beğeni sayısının tuhaf bir şekilde artması, azalması veya hiç görünmemesi gibi...

    Düzelene kadar beklemeniz gerekecek

    omercik omercik (9418)