Instagram 13 yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır?

Merhaba,

Ben Gönül. Instagram hesabım 13 yaş sınırı ile kısıtlamaya alındı. fakat 96 doğumluyum ben. Bir yanlışlık oldu. Mail geldi kimlik beyanında bulundum. Mailden sonra dönüş yapmadılar hiç. Hesabımın kapanmasını istemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? @hakan

gnlycll gnlycll (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mail yoluyla kimliğini yolladıysan beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok. Pandemi sebebi ile maillere geç cevap veriliyor. Sen yapılacakları yapmışsın zaten. Beklemekten başka çaren yok.

    hakan hakan (15394)