İnstagram 18 yaşında olmama rağmen yaş engeli geldi

Benim ınstagram fan sayfam vardı, her gün aktif olarak paylaşımlar yapıyordum sabah uyandığımda hesabıma girişi yapamadım İnstagram'ı kullanabilmek için yeterince büyük değilsin diye bi yazı karşıma çıktı ne yapacağım hiç bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

kullanici427711 kullanici427711 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırsam birisi senin resimlerini şikayet etmiş ve o resimde de 18 yaşında gibi görünmediğin için yasaklanmış olabilirsin.

    İnstagram ile iletişime geçmeni öneriyorum

    darkcrak darkcrak (5158)