Instagram "24 saat dolduktan sonra görüntüleyenler listesi görünmez" sorunu

Instagram öne çıkan hikayeye bakanlar gözükmüyor. 24 saat dolduktan sonra görüntüleyenler listesi görünmez hatası veriyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    24 saat dolduktan sonra görüntüleyenler listesi görünmez sorunu, Instagram'ın yaptığı yeni bir güncelleme ile yaşanmaya başladı. Instagram artık hikayenizi paylaştıktan 24 saat sonra görüntüleyenler listesini göstermiyor.

    Instagram'da hikayeyi 24 saat sonra görüntüleyenler listesi neden gözükmüyor?

    Instagram yeni yaptığı güncellemeyle bunu engelledi. Artık 24 sonra hikayenize bakanların listesini göremeyeceksiniz. "24 saat sonra görüntüleyenler listesi görünmez" diye hata mesajı alacaksınız.

    Bunun çözümü maalesef yok. Özellikle öne çıkan hikayelere bakanları görmek isteyenler için çok kötü bir durum ama Instagram artık böyle istiyor anlaşılan.

    omercik omercik (9418)