Instagram 500 server error hatası alıyorum

İnstagram hesabım çalınmıştı doğuladım .instagram tarafından bana gelen mail ve yaşadığım sorunun açıklaması aşağıdadır.

instagramdan bana gelen mail:

Kimliğinizi doğruladığınız için teşekkürler. Hesabınızı geri almak üzeresiniz!

Geri alma işlemini tamamlamak için:

1. Lütfen bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde giriş yapmış olabileceğiniz tüm Instagram hesaplarından çıkış yapın
2. Tamamen çıkış yaptığınızda, lütfen buraya tıklayın.(link)

Tıkladığımda 500 SERVER hatası alıyorum

nnaloglu nnaloglu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İlk olasılık:

    Size gönderilen maildeki linkin süresi dolmuş olabilir.

    Bu tür linkler belirli bir zamana bağlıdır. Yani linkin geçerlilik süresi vardır. Size gönderilen linkin üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra hata alabilirsiniz.

    İkinci olasılık:

    Bir Proxy, VPN, antivirüs yazılımı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız bunları devreden çıkartın ve linki o şekilde tıklayın. Başka bir bilgisayar veya tarayıcıdan o linki tıklamayı deneyin.

    üçüncü olasılık;

    Intagram linkinde sorun olabilir. Bu durumu Instagrama mail ile belirtmeniz gerekecektir. Instagram servisleri zaman zaman bu tür hatalar verebiliyor.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Hakan Bey merhaba Bu bana instagramdan gelen 5 .mail söylediklerini denedim ancak sonuçsuz,yeni bir şifre girişi yapıyorum,eposta değişimi yapıyorum,tekrar başa dönüyorum,hesap doğrulama ve 500 server hatası nnaloglu 8 yıl önce
    • Facebook sayfamızdan sizinle iletişime geçeceğiz. hakan 8 yıl önce

    Teşekkürler.ben facebook sayfanıza da yazdım,bekliyorum

    nnaloglu nnaloglu (1)