Instagram 5xx Server Error hatası - 3 Ekim 2018

instagram.com sitesine girince 5xx server error hatası veriyor. Instagram'a neden giremiyorum?

Instagram 5xx server error hatası nasıl düzeltilir? Instagram çöktü mü?

instagram 5xx server error

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram 5xx server error hatası neden olur?

    Instagram'da teknik bir sunucu problemi yaşanıyor. Hem uygulamada akış yenilenemedi hatası, hem de instagram.com web sayfasında 5xx server error hatası veriyor. Anlaşılan o ki instagram yine çöktü. En kısa zamanda 5xx server error hatasının düzeltilmesini umuyorum.

    Instagram 5xx server error hatasını nasıl düzeltirim?

    5xx server error bi sunucu hatasıdır. Dolayısıyla bizim yapabileceğimiz bir şey maalesef yok. Instagram, 5xx server error hatasını kendisi düzeltecek. Kısa süre içinde düzelecektir.

    omercik omercik (9418)