Instagram'a aylardır giriş yapamıyorum sürekli hata veriyor

Bir gün instagramda dolanırken bir anda çıkış yaptı. Sonrasında girmek istediğimde sürekli hata verdi. Sadece iphonelarda oluyor bu hata. İlk başta facebook ile bağlanarak yine de giriş yapabiliyordum ama artık HIC BIR sekilde giris yapamiyorum. Her yolu denedim ama olmadi lutfen yardim edin.

ahsenk ahsenk (1)
5 yıl önce sordu

  • Hata tam olarak nedir? Yani ne yazıyor giriş yapmaya çalışınca orada? omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Instagram bazen cihaz kimliği üzerinden cihazlara engel koyuyor. Android cihazlarda telefon Rootluysa bu cihaz kimliği değiştirilebiliyor. iPhone da ise cihaz kimliğini değiştirmek için cihazı sıfırlamak gerekiyor.  Tek deneyebileceğin şey şuan için iPhone'u sıfırlamak olabilir.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

  • Internette okudugum kadariyla onu da deneyenler olmus fakat ise yaramamis belki bende de ise yaramaz ve bosu bosuna sifirlamis olursam epey bir dolu bir telefonum var su an cunku ? Cevabiniz icin tesekkurler. ahsenk 5 yıl önce
  • @ahsenk telefonu nu bilgisayara bağla oradan dosyaları bilgisayara at. Ya da yedekle telefonunu sonra telefonu sıfırla 2.nide dene. ilkaybaki 5 yıl önce
  • Peki işe yaramaz ise başka bir çözüm yolunuz var mı ? ahsenk 5 yıl önce
  • @ahsenk başka çözüm yolu yok maalesef. Bu tür giriş problemleri genelde Instagramın hesaba / cihaza ban koyabiliyor. Instagram web'e giriş yapabiliyor musunuz bunu denediniz mi? alattin 5 yıl önce
  • Ever yalnica webten ya da bir android telefondan giris yapabiliyorum ahsenk 5 yıl önce
  • @ahsenk telefonu sıfırlamak şuan için tek çözüm yolu olarak görünüyor. Webden giriş yapılabilediğime göre sadece cihaz IDsine yasak konulmuş gibi görünüyor. alattin 5 yıl önce