Instagram'a bilgisayardan fotoğraf nasıl yüklenir?

Windows 10'a, Microsoft Store'den İnstagram'ı indirdim. Web tarayıcımdan da İnstagram'a giriyorum. Fakat siteye fotoğraf yükleyemiyorum. Ne yapabilirim?

pukeh pukeh (5)
5 yıl önce sordu

  • Aşağıdaki çözümü uyuladıktan sonra sayfayı yenilediğinde Ana ekrana ekle diye uyarı gelirse onay verme. Çünkü O zaman chrome tarayıcısına instagram uygulaması ekleniyor ama oradan bir şey paylaşamiyorsun. Şimdiliken güvenli yol ya incele özelliği üzerinden bu işi yapacaksın ya da nox player gibi android emülatörleri kullanacaksın. doomsoldier 5 yıl önce
  • Sağ ol, şimdi oldu. @doomsoldier pukeh 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Instagram'a bilgisayardan nasıl fotoğraf yüklenir?

Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yüklemenin çok basit bir yolu elbette var. Aşağıda anlatıyorum.

  1. Instagram web sitesindeyken bilgisayarından F12 tuşuna 1 defa bas.
  2. Açılan ekranda aşağıdaki resimde gösterdiğim telefona benzeyen ikona tıklıyorsun.

    instagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme

  3. Tıkladıktan sonra farkedeceksin Instagram web sitesi mobil gibi olacak. Şimdi sayfayı bir defa yenile.

Sayfayı yeniledikten sonra instagram.com sitesinin görünümü tıpkı Android uygulamasındaki gibi olacak. Bu şekilde ortadaki artı ikonuna tıklayarak bilgisayardan fotoğrafını yükleyebilirsin.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Hocam adamsın, üstelik üstte iPhone X gibi bir sürü telefon markası da var. İstediğimizi seçebiliyoruz. Sayenizde sanal iPhone'um oldu :D pukeh 5 yıl önce
  • Yani öyle de diyebilirsin. Bunu yaptığın zaman tarayıcı o siteyi sanki uygulamaymış gibi algılıyor. Bu çözümün videosunu da çektim, birazdan YouTube kanalında olacak. @pukeh omercik 5 yıl önce