Instagram'a bilgisayardan fotoğraf ve video yüklemek - Tüm platformlar

İnstagrama bilgisayardan fotoğraf ve video yüklemek

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    (Fotoğraf için anlattım. Videoların hangi klasöre atılması gerektiğini ve uygulamada hangi klasörden olduğunu yorumlarda yazarsanız güncelllerim)

    1. Nox programını indirip kurun.

    2. Programı açıp sağ üstteki çark simgesinden ayarlara girin.

    3. Root un yanına tik koyun. Nox u yeniden başlatın.

    4. Google play arama çubuğuna instagram yazıp indirin.

    5. Noxda gözükmesini istediğiniz fotoğraflarınızı C:\Users\User\Nox_share\Image klasörüne atın.

    6. Nox u kapatıp açın

    7. İnstagram uygulamasında + simgesini tıklayın. sol üstte gallery yazısının yanındaki oka tıklayrarak açılan pencereden File manager>Pictures>Screenshots yolunu izleyerek fotoğrafınızı seçin.

    8. Ctrl basılı tutarak fare tekrerleğini ilerletirseniz fotoğrafın zoom ayarını değiştirebilirsiniz.

    (Anlatımı yaparken program çöktüğü(açılmıyor) için resim koyamadım :) )

    misty misty (556)
    4 yıl önce cevaplandı

      nox indirmelerine gerek yok ki eğer windows 10 kullanmayanlar için anlatıyorsan (iyi yöntem denilebilir)

      ama nox önermiyorum virüs olarak algılanıyor ve hikaye story eklemek istediğinde sadece video paylaşıyor resim siyah ekran hatası veriyor ama gönderi atabiliyorsun ama galeride sadece video gösteriyor

      Gramblr yüklemeleri daha iyi olabilir veya windows 10 kullanıyorsalar bu konuya bakabilirler bilgisayardan instagrama resim ve video yüklemek

      bl4lev bl4lev (790)
      4 yıl önce cevaplandı

      • haklısın nox şu an çalışmıyor bende zaten. video nasıl yüklenir onu merak ettim aslında (tüm platformlar için) gramblr ı da en son kullandığımda bi işe yaramıyodu diye aklımda kalmış. misty 4 yıl önce
      • Nox zaten bozuk instagram için kullanılmıyor bl4lev 4 yıl önce