Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yükleme

Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yükleme

Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yükleme programı

Instagram'a bilgisayardan foto yükleme

Instagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme programı

Instagram'a bilgisayardan fotoğraf nasıl yüklenir?

Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf nasıl yüklenir?

Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yükleme 2016

Gramblr nasıl kullanılır?

Gramblr nedir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    19 Kasım 2018 güncelleme:

    Instagram'a bilgisayardan fotoğraf atmanın programsız çok daha kolay bir yöntemi var. Yeni çözüme buradan ulaşabilirsiniz: Instagram'a bilgisayardan fotoğraf nasıl yüklenir?

    Ayrıca bu çözümün videosu da mevcut. Buraya tıklayarak izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=Kv08keFTDTo

    Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yükleme

    Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamarından biri olan Instagram'ın Android, iOS ve Windows Phone sürümlerinin yanı sıra bir de Web sürümü bulunuyor. Ancak Android, iOS ve Windows Phone uygulamalarındaki detaylı seçenekler maalesef Instagram'ın Web sürümünde bulunmuyor. Bu nedenle Instagram'a Web sürümü üzerinden fotoğraf yüklemek mümkün değil.

    Instagram'ın Web sürümü üzerinden fotoğraf yüklenememesi kullanıcıların şikayet ettiği bir nokta. Bu durumda Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yüklemek için yapılması gerekenler aslında oldukça basit. Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yüklemek için Gramblr yazılımını kullanabilirsiniz. Oldukça basit bir arayüze sahip olan Gramblr yazılımı sayesinde bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yüklemek mümkün.

    Gramblr nedir?

    Gramblr, bilgisayar üzerinden Instagram hesabınıza erişebileceğiniz Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 ve Mac OSX işletim sistemlerine desteği olan bir uygulamadır. Gramblr yazılımı sayesinde bilgisayardan Instagram'a fotoğraf veya video yükleyebilirsiniz.

    Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yükleme

    Bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları telefonunuza aktarmadan direkt olarak Instagram'a atmak istiyorsanız yapmanız gereken Gramblr programını bilgisayarınıza kurmak.

    Gramblr uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Gramblr

    Gramblr nasıl kullanılır?

    1. Gramblr uygulmasını açın.
    2. Gramblr açıldıktan sonra sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Instagram hesabınıza giriş yapın.
    3. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra Gramblr uygulaması açılacaktır.
    4. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Buraya Bilgisayardan Instagram'a yüklemek istediğiniz fotoğrafı sürükleyerek atın.

      bilgisayardan-instagrama-fotograf-yukleme

    5. Bilgisayardan Instagram'a yüklemek istediğiniz fotoğrafı attıktan sonra çeşitli görsel efektleri ve kırpma ayarlarını yapabilirsiniz. Görsel ayarlamalarını yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan Apply butonuna tıklayın.

      bilgisayardan-instagrama-fotograf-yukleme

    6. Son olarak çıkan ekranda Caption bölümüne hashtag girebilir ve send butonuna basarak bilgisayar üzerinden Instagram'a fotoğraf yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda görselinizi some other time seçeneği ile başka bir zamana planlayabilirsiniz.

      bilgisayardan-instagrama-fotograf-yukleme

    Tüm bu adımların ardından Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yükleme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)