Instagram'a bilgisayardan video nasıl yüklenir?

İnstagrama bilgisayardan video nasıl yüklenir

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    bluestacks ve gramblr ile video yükleme yapabilirsin google üzerinde instagram uzantıları var ama (sadece resim yükleme işlemi oluyor) bluestacks ve gramblr yüklemen gerek başka türlü video yükleyemezsin.

    bluestacks instagramı sorunsuz şekilde çalıştırma özelliği ekledi telefon gibi sorunsuz kullanabileceksin.

    bu arada instagram web sitesi üzerinde çalışıyor yakın zamanda video yükleme özeliği eklenir.

    Güncellendi google üzerinden gelenler bu konuya bakabilir windows 10 instagram video yükleme

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • gramblrda sadece resim yükleniyor diye biliyordum denerim. misty 4 yıl önce
    • 2 ay gramblr kullandım hem resim hem video yükleyebiliyorsun (internetin iyi çekmesi gerekiyor) bl4lev 4 yıl önce

    • bu arama sonuçlarında bir tane bile çözümlenmiş konu görememekteyim misty 4 yıl önce

    • windows 10 yok bende misty 4 yıl önce
    • @misty Soru sorarken daha fazla bilgi vermende fayda var. Böyle olunca cevap almanda gereksiz uzuyor. hakan 4 yıl önce
    • Sana çözüm sunuyoruz ama geri dönüş yapmıyorsun @misty bl4lev 4 yıl önce
    • daha 6 saat olmuş reyiz sakin ol bi okuyayım misty 4 yıl önce