Instagram'a girerken hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

Instagram'a girdiğimde bana bu hatayı veriyor message": "tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.", "status": "fail"} vpn inf uygulmasını indirdim bağlantıyı kurdum yine olmadı instagram'a girdiğimde yine aynı hatayı verdi ne yapabilirim

ilaydaakkaya27 ilaydaakkaya27 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka bir web sitesinden alıntı olduğu için kaldırılmıştır!

    timur timur (1)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Kopyala yapıştır yapmak yasak! hydra 3 yıl önce

    Daha önceden @hakan bu konu hakkında bir çözüm yazmıştı dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin.

    Instagram Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle hatası

    darkcrak darkcrak (5168)