İnstagram a giriş yapamıyorum. Yardım lütfen !!!

Öncelikle Kolay Gelsin

Benim bir sorunum var ve hızlı geri dönerseniz çok sevinirim

İnstagram hesabıma google chrome den giriş yapabiliyorum ama uygulamadan giriş yapamıyorum hiçbir şeyi yanlış yazmadığımdan eminim uygulamayı silip tekrar yükledim arkadaşımın telefonundan giriş yapmayı denedim yene girmedi acaba benim telefonumda mı sorun var die düşünüp arkadaşımın hesabına girdik girdi ama kendi hesabıma giriş yapamıyorum delirmek üzereyim sifremi degistirdim kullanıcı adımı değistirdim yenede olmuyor  sorunu çözerseniz çok mutlu olurum :(  üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu diyor google playdan instagram a yapılan yorumlara baktm sorun birtek bende değil çoğu kullanıcıda aynı

halilsnnn halilsnnn (1)
6 yıl önce sordu

  • Sorun bir çok kullanıcıda oluyorsa pek yapabileceğiniz bir şey yok sorunun çözülmesini bekleyin veya yeni bir instagram açın . demsinasbey 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Merhaba, instagram hesabına ait bir telefon numarası kayıtlı mı? değil ise telefon numarasıyla aktif hale getirip tekrar dener misin?

ismailix ismailix (1)