Instagram'a giriş yapınca "hoş geldin" yazısı çıkıyor

instagrama giriş yapmak istediğim zaman ismim ve soy ismim ile devam etmek istediğim zaman karşıma direk instagrama hoş geldin kaydolarak ilkelerimizi kabul etmiş olursun sayfası geliyor sanki hesabım yok gibi instagramın kapatıldı hatası gelmedi hiç başka hesaptan bakınca instagramım görünmüyor yıllardır kullandığım hesabım aniden böyle oldu çözümü nedir acaba

fatihhfthh fatihhfthh (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dün instagram'da biraz sorun vardı muhtemelen bundan etkilendin. Pek çok kullanıcı buna benzer hatalar aldı. Sorunun şuanda düzelmiş olmalı.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef hale aynı dün bi anda instagram çıkış yaptı kendi kendisine ve bidaha giremedim hesabım yok gibi kaydolmam için sayfa geliyor sadece fatihhfthh 4 yıl önce
    • @fatihhfthh instagram.com adresinden giriş yapabiliyor musun? hakan 4 yıl önce
    • Hayır ordanda girmek istediğim zaman beni kaydolmam için sayfaya yönlendiriyor dün bir anda kendi kendisine çıkış yaptı hesap sonra böyle oldu ekran resmi ile anlatsam belki daha faydalı olur size fatihhfthh 4 yıl önce
    • @fatihhfthh yolla bakalım. hakan 4 yıl önce