Instagram'a giriş yaptığımda '' instagram durduruldu uygulama hatası'' aldım

  Merhaba . Android cihazımda instagram'a giriş yaptığımda '' instagram durduruldu uygulama hatası'' aldım uzmanım net üzerinde ilgili konudaki önerileri uyguladım . Sonuç alamadım son çare cihazımı sıfırladım hiç bi uygulama kurmadan önce play store'dan sadece instagramı kurdum ve giriş yaptım. Aynı hatayı yine alıyorum . yardımcı olabilirseniz sevinirim

benicapci2 benicapci2 (1)
7 yıl önce sordu

  • Ayni hata da benm basimda vaar bulamiyorum cozumu. Telefonla alaksi yok denedim baska hesap ac aciliyor.ios yanibipone telfon kullan ondada oluyor pcden ac oluyor veya telefondan cromdan gir yine oluyo ama uygulamdan gir direk kullandigin hesap ta insgram dursuruldu diip kapatiliyor . Cozum bulursan paylasirsan sevinirim bnde tl siforladim kaldirip tekrar yukledim ama yok olmadi majeste 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bu aralar Android telefonlarda instagram hatası durdur hatası çok gelmekte.Klasik bazı çözümlerin(buradanulaşılabilir) sitemizde sunduk ancak bunların bazı kullanıcılarda işe yaramadığı ortada.Klasik çözümler işe yaramadıysa, yabancı bir forumdan şu şekilde çözüm sunulmuş;

  1. Telefonunuznu Ayarlar bölümüne gidin.
  2. Ardından Hakkında bölümüne gelin.Hakkında içerisindeki Derleme yazısına 7-8 kez ard arda tıklayın.
  3. Şimdi geliştiricisiniz bildirimi verecektir.Bunun sonucunda geliştirici menüsü açılacak.
  4. Tekrar telefonunuzun Ayarlar bölümüne gelin.Ardından Geliştirici bölümüne gelin.
  5. Speed up Your GPU (GPU hızlandırıcısı) nı kapatın.
  6. Telefonu yeniden başlatın.
ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce cevaplandı

  • Malesef bu cozumde de hata veriyo majeste 7 yıl önce

aga hakkında bölümüne girdim s4 mini kullanıyorum derleme diye bişey yokk

kbly kbly (1)