Instagram'a girişin yapılırken bir sorun oluştu. Lütfen birazdan tekrar dene.

Merhaba,

Siteden instagram'a girdiğim de böyle hata alıyorum.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    IP Adresi değiştirip dene, modemi kapa-aç yapınca değişiyor, eğer statik IP yoksa.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Demek ki birisi hesabına girmeye çalışıyor veya İnstagram sunucusunda bir sorun oluştu ve hesabına giriş yapamıyorsun. Bana sorarsan 5-10 dakka sonra yine hesabına giriş yapmayı dene.

      darkcrak darkcrak (5168)