Instagram'a girmeye çalışırken "7 dk bekleyiniz" uyarısı çıkıyor

Kullanıcı adım ve şifrem doğru olduğu halde Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Şifremi yenildem fakat bu sefer de "7 dk bekleyiniz" diye uyarı verdi. Ne yapmalıyım?

bilgeataccc bilgeataccc (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanıcı adı ve şifrenle ilk girmek istediğinde hata mı veriyor, veriyosa hata mesajı nedir?

    Bilgisayarında / telefonunda Instagram ile ilgili script veya program yüklü mü? Yüklüyse kaldırmanda fayda var. Eğer takipçi arttırmak için bir yazılım yüklediysen Instagram seni engelliyor olabilir.

    hakan hakan (15424)