Instagram'a hoş geldin sorunu

Facebook üzerinden instagrama giriş yapmak istediğim zaman instagrama hoşgeldin hatası alıyorum sanki hesabım yokmuş gibi kaydolmam gerekiyor bi anda oldu bu hata yıllardır kullandığım instagram hesabım

fatihhfthh fatihhfthh (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fatih Merhaba,

    Bir arkadaşta da oluyordu. Ne yaptın diye sordum o da mail adresimi ve kişisiel bilgilerimi güncelledim. Bir süre sonta düzeldi dedi. İstersen dene . Sorunun tam kaynağı nedir acaba ?

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Sorunun tam kaynağını bilmiyorum dün bir anda instagram hesabım kendi kendine çıkış yaptı ve daha giremedim sanki hesabım yok gibi kaydolmam için sayfa açılıyo arkadaşınızla bi iletişime geçme imkanım varmı acaba fatihhfthh 4 yıl önce