Instagram açılmıyor, giremiyorum 1 Kasım 2016

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagrama an itibari ile girişte sıkıntılar yaşanıyor.Mobil üzerinden girildiğinde akış yüklenemedi sorunları alınıyor.Ayrıca Instagram üzerinde mesaj yollamada da bazı aksaklıklar var. Instagram'a bilgisayar üzerinden girildiğinde something went wrong veya 5xx Server Error hataları alınıyor.

    Sorunun kaynağı Instagram olduğu sanılıyor.Çünkü diğer uygulamalarda böyle bir durum gözükmemekte.Instagram üzerinde sanırım sunucu bazlı bazı sorunlar var.Haberler geliştiğinde konu güncellenecektir.

    Düzenleme: Sorun yaşandıktan 15-20 dk içinde çözüldü.

    ismailsarp ismailsarp (6010)