Instagram açılmıyor | Instagram beyaz ekran sorunu

Instagram'ı açmaya çalışırken uygulamadan atıyor. Instagram açılmıyor ne yapmalıyım?

Instagram açılırken beyaz ekran çıkıyor açılmıyor.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram açılmıyor, uygulamadan atıyor ve beyaz ekran sorunu veriyorsa bu durumu kolaylıkla düzeltebilirsiniz. Instagram açılmama sorununun çözümü için yazımızı okumaya devam edin.

    Instagram beyaz ekran sorunu

    Öncelikle bu instagram açılmama sorununun sizin telefonunuzla hiçbir alakası olmadığını belirteyim. Bu sorun Instagram'ın yayınladığı güncellemelerden kaynaklanıyor. Şu sıralar yine sık sık instagram beyaz ekran sorunu yaşanıyor ve bunun da geçici bir çözümü elbet mevcut.

    Çözüme geçecek olursak, Instagram'ın sorunsuz çalışan eski bir sürümünü yükleyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Ben çözdüm. Instagram'ın sorunsuz çalışan eski bir sürümü bu: https://instagram.tr.uptodown.com/android/download/2095590

    Bu APK dosyasını indirip telefonunuza kurun. Instagram beyaz ekran sorunu olmadan sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu videoyu izleyebilirsiniz: Instagram açılmıyor | Instagram uygulamadan atıyor ÇÖZÜMÜ

    omercik omercik (9418)