Instagram güncellendikten sonra açılmıyor

İnstagrami guncelledikten sonra telefon instagrami açmıyor verileri silip defalarca uygulamayı tekrar yukledim telefona format da attım ama.hala aynı sorun instagram açılmıyor

esesesra esesesra (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Açılırken hata mı veriyor? Instagram nasıl açılmıyor biraz daha bilgi vermeniz lazım. Ayrıca telefon modelini de belirtirsen çok iyi olur.  Belli ki yeni güncelleme ile senin telefonun uyumsuz. Telefonu sıfırlamışsın da. Ama dediğim gibi açılmıyordan kastın tam olarak nedir. Hata mı alıyorsun yoksa uygulama hiç mi açılmıyor. Bunu cevaplaman lazım.

    hakan hakan (15409)