İnstagram ''Ağ isteği başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar dene.'' hatası

İnstagram'da mesaj kutumda bir mesaj var, kullanıcı adı benim kullanıcı adım ve profil fotoğrafında da ben varım, mesajı/sohbeti komple silmek istiyorum, mesajın üstüne basılı tutup ''Sil''e tıklıyorum ve bu hata çıkıyor: ''Ağ isteği başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar dene.''

Ve bu mesajdan alt alta aynısından iki tane var... Galiba İnstagram 'bug'a girdi... Bu sorunu nasıl çözerim?

bokobok761 bokobok761 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram uygulamasını kaldırıp tekrardan kurmayı dener misin?

    İnstagram güncel olmaya bilir güncellemeyi dener misin?

    Bazı sürümlerde ufak tefek hatalar olabiliyor hatta güncel sürümnde bile hatalar olabiliyor instagramda ve beklemek gerekiyor yeni sürümü.

    darkcrak darkcrak (5168)