Instagram akış yenilenemedi hatası - 14 Şubat 2019

Instagram'a girince akış yenilenemedi diyor sebebi nedir?

Instagram akış yenilenemedi hatası neden olur?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

  • Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor kemal00 5 yıl önce
  • yorumun için teşekkürler @kemal00 omercik 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Instagram, 14 Şubat sevgililer günü münasebetiyle olsa gerek şuanda sunucu problemleri yaşıyor. Şuanda Instagram'ı açıp sayfayı yenilemeye çalıştığınızda akış yenilenemedi hatası alıyorsanız, problem sizde değil bundan emin olun.

Instagram akış yenilenemedi hatasının sebebi nedir?

Akış yenilenemedi hatasının en temel sebebi bağlantı sorunudur. Ya sizin kendi internet bağlantınızda, ya da Instagram'ın sunucularında bi problem yaşanıyordur ve bu nedenle hata alıyorsunuzdur. Eğer kendi internetinizde problem olmadığından eminseniz, bilin ki Instagram'ın sunucularında çökme yaşanıyordur ve bu nedenle "akış yenilenemedi" gibi hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Akış yenilenemedi hatasını çözmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok aslında.

Şu çözümleri deneyebilirsiniz:

  • Telefonu kapatıp tekrar açma
  • Telefonun internet bağlantısını kesip tekrar bağlama
  • Instagram'ı kaldırıp tekrar yükleme

Bunları yaptığınızda akış yenilenemedi hatası düzelmezse bekleyin. Kısa süre içerisinde kendiliğinden düzelecektir.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Telefonu kapatıp açınca veya yeniden başlatınca düzeliyor.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • ekledim, teşekkürler omercik 5 yıl önce