Instagram akış yenilenemedi hatası - 20 Kasım 2018

Instagram'da akış yenilenemedi hatası alıyorum bunun sebebi nedir?

Instagram akış yenilenemedi hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram akış yenilenemedi sebebi ve çözümü nedir?

    Çökme sorunları bir türlü bitmek bilmeyen Instagram yine anlık olarak çöktü. Instagram dünya genelinde "akış yenilenemedi" hatası veriyor. Aynı zamanda instagram çok yavaş, ve sayfa yenilenmesi çok uzun sürüyor.

    Instagram dünya genelinde sunucu problemi yaşadığı için akış yenilenemedi hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

    Akış yenilenemedi hatasının maalesef bizim yapabileceğimiz bir çözümü yok. Hata sunucu kaynaklı olduğu için bizzat Instagram'ın kendisi düzeltecektir.

    omercik omercik (9418)