Instagram akış yenilenemedi hatası - 3 Ekim 2018

Instagram'da sayfa yenilemeye çalışırken akış yenilenemedi diyor. Instagram neden akış yenilenemedi hatası veriyor.

Instagram çöktü mü?

instagram akış yenilenemedi

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram akış yenilenemedi sebebi nedir?

    Instagram'da an itibariyle teknik bir sorun oluşmaya başladı. Yaşanan teknik arıza sebebiyle instagram geçici olarak çöktü ve akış yenilenemiyor. Instagram'da akış yenilenemedi hatası almanızın sebebi bu. Hesabınızda herhangi bir sorun yok merak etmeyin. Yaşanan akış yenilenemedi hatası kısa süre içerisinde düzelir, önceki hatalarda olduğu gibi.

    Instagram akış yenilenemedi hatasını nasıl çözerim?

    Bu hata bizlerin çözebileceği bir şey değil maalesef. Akış yenilenemedi hatası instagram'ın sunucularında teknik bir problem olduğunu gösterir. Instagram akış yenilenememe sorununu kısa süre içinde düzeltir diye umuyorum.

    omercik omercik (9418)