Instagram akış yenilenemedi hatası - 30 Kasım 2018

Instagram'da sayfayı yenilerken "akış yenilenemedi" hatası neden veriyor?

Instagram akış yenilenemedi hatasının sebebi ve çözümü nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram akış yenilenemedi sebebi nedir?

    Instagram'da teknik sunucu taraflı bir sorun oluşmaya başladı. Yaşanan teknik arıza sebebiyle instagram geçici olarak çöktü, akış yenilenemiyor. Instagram'da akış yenilenemedi hatası almanızın sebebi bu. Hesabınızda herhangi bir sorun yok merak etmeyin. Yaşanan akış yenilenemedi hatası kısa süre içerisinde düzelir diye umuyorum.

    Instagram akış yenilenemedi hatasını nasıl çözerim?

    Bu hata bizlerin çözebileceği bir şey değil maalesef. Akış yenilenemedi hatası instagram'ın sunucularında teknik bir problem olduğunu gösterir. Instagram akış yenilenememe sorununu kısa süre içinde düzeltir diye umuyorum.

    omercik omercik (9418)