Instagram akış yenilenemedi hatası - 4 Eylül 2018

Instagram'ı açınca akış yenilenemedi diyor sayfa yenilenmiyor. Aynı şekilde profilime girmeye çalışırken hiç fotoğraflarım ve videolarım gözükmüyor akış yenilenemedi hatası veriyor ne yapmam gerek?

Instagram akış yenilenemiyor ne yapmalıyım?

Instagram akış yenilenemedi hatası sebebi ve çözümü nedir?

instagram akış yenilenemedi

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram akış yenilenemedi hatasının sebebi nedir?

    Instagram'da an itibariyle genel olarak çok önemli bir sunucu problemi yaşanıyor. Hem instagram'ı açınca ana sayfada, hem de profilimize girmeye çalışırken fotoğraflar ve videolar gözükmüyor, instagram akış yenilenemedi hatası veriyor. Öncelikle endişelenmenize gerek yok, hesabınızın çalındığını falan düşünmeyin.

    Akış yenilenemedi hatasının sebebi instagram'ın kendisinden kaynaklı bir sunucu çökme sorunu. Karşılaşılan bu hatayı instagram'ın düzeltmesi gerekiyor.

    Instagram akış yenilenemedi hatasının çözümü nedir?

    Söylediğim gibi "akış yenilenemedi" hatası instagram'dan kaynaklanan bir sunucu çökme problemi olduğu için bu hatayı kullanıcılar olarak biz düzeltemeyiz. Bu çökme sorununu instagram'ın düzeltmesini beklememiz gerekiyor. En kısa zamanda düzeleceğini umuyorum. Düzelene kadar beklemelisiniz.

    omercik omercik (9418)