Instagram arama geçmişi silindiği halde bir harf yazınca eskiden aranan kullanıcıların gözükmesi sorunu

Instagram'da arama geçmişi silindiği halde bir harf yazınca eski kullanıcılar tekrar gözüküyor. Görmek istemediğimiz kişilerin ismi çıkıyor. Bunu tamamen yok edebilecek bir çözüm söyleyebilir misiniz?

Uygulamanın verisini sildim ve baştan yükledim fakat sorun devam ediyor.

Instagram arama geçmişi silindiği halde bir harf yazınca eskiden aranan kullanıcıların gözükmesi sorunu nasıl çözülür?

gkm34061 gkm34061 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef bunun bir çözümü yok. Uygulamanın içinde arama geçmişini silsen de, telefonunun Ayarlar kısmında Uygulamalar > Instagram > Ön belleği temizle işlemini yapsan da Instagram arama kısmında bir harfe bastığında daha önceden girdiğin profiller gözükecektir. Güncellemeler ile bu soruna da bir çözüm gelmesi bekleniyor. Ancak şuan için yapabileceğin bir şey yok.

    damlakoc damlakoc (1391)