Instagram arama geçmişi temizleme sorunu

İnstagram'da arama geçmişini silemiyorum. Siliyorum ama arama yapınca eskiden aradıklarım baş harfini yazınca eski aradıklarım çıkıyor.

enes3626 enes3626 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet bu durum benimde başıma geliyor.Silindiği halde aranılanlar çıkabiliyor.Ayrıca silmek istendiğin silindi tarzında bilgilendirme de çıkmıyor.

    Bunu Android üzerinden ;

    Ayarlar-->Uygulamalar -->Instagram ile uygulamanın önbellek ve verilerini silme

    iPhone de ise Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleme yöntemini kullanabilirsiniz.

    Instagram uygulamasında bir sorun olup ileride güncelleştirme ile de halledilebilir bir durum olabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)