İnstagram Beğenmeler'deki fotoğraflar telefona nasıl kaydedilir?

İnstagram Beğendiğim Gönderiler i telefona nasıl kaydedebilirim?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram fotoğraf indirme

    Instagram'da yerleşik olarak fotoğrafları telefon hafızasına kaydetme özelliği yok. Bu yüzden 3. parti uygulamaları kullanmanız gerekiyor. Instagram'dan fotoğraf indirme için FastSave uygulamasını kullanabilirsiniz.

    FastSave: https://play.google.com/store/apps/details?id=photo.video.instasaveapp&hl=tr

    NOT: FastSave uygulamasıyla instagram fotoğraf ve video indirme yapabilmeniz için, fotoğraf ve videoyu paylaşan hesabın herkese açık olması gerekir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • soruyu sorduktan sonra vazgeçip hesabımı hemen sildiğim için deneyemiyorum ama işe yaradığına eminim. misty 6 yıl önce