Instagram beni engelleyen kişi takip ediyor olabilir mi?

Instagram'da beni engelleyen x kişisi arama motorunda normalde adının baş harfını bile yazsam cıkıyor bazen çıkmıyor.cıktıgı Zaman da hala engelli olduğumu görüyorum.peki sorum acaba engeli kaldırıyor mu arada bir beni takip etmek için ?

sedeftba sedeftba (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Arada bir engeli kaldiriyor olabilir. Bunu anlamanız mümkün değil. Bu işi yaptığını iddia eden programlar var. Ama bunlara da güvenmeyin daha geçen gün 20 tane böyle yazılımda şifre çalan virüs ortaya çıktı.

    Bu işin sonu yok. Seviyorsan git konuş bence. :)

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      @hakan hocamın dediği gibi bu iddia edilen programlar yüzünden çoğu kişinin instagram hesabı hacklendi.

      researcher researcher (17)