Instagram beyaz ekran sorunu

Bundan 1 ay önce 4 senelik instagram hesabım beyaz sayfa hatası verdi.girş yapmakta sıkıntı yok yanlız telefondan girince üzgünüm yüklenemedi sonra tekrar deneyin hatası veriyor.pcden girince beyaz sayfa hatası veriyor herşeyi denedim instahramı sildim çerezleri sildim telefonu sıfırladım olmuyor.çözüm elde edecek biri varsa yardımcı olabilirmi?

sebnem6161 sebnem6161 (1)
5 yıl önce sordu

  • Kimse yardım etmeyecek galiba sebnem6161 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Şuan instagram sunuculari teknik sorun yaşıyor. Instagram beyaz sayfa sorunun sebebi bu. Bir kac saattir sorun ara ara kendini gösteriyor. Şuan beklemekten başka yapilacak bir sey yok.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

  • Benim sorunum 1 aydır bar yanlız sebnem6161 5 yıl önce
  • @sebnem6161 diğer yorumlarına da baktım. Farklı telefondan da girdiğinde aynı sorun oluyormuş. Hesabınla ilgili bir sorun olduğu aşikar. Instagramdan destek almayı deneyebilirsin. Sorun ancak öyle çözülür gibi görünüyor. alattin 5 yıl önce

Instagram beyaz ekran sorunu sadece bizim ülkemizde değil dünya genelinde yaşanan bir sunucu kaynaklı sorun. Dolayısıyla sunucu sorunu olduğu için beyaz ekran hatasının kesin bir çözümü yok. Yani son kullanıcı olarak bizler bir şey yaparak çözemeyiz. Yine de ek bir bilgi vereyim, ben Google Play Store'daki Hola VPN uygulamasını indirip açtıktann sonra girince düzeldi ama bu instagram beyaz ekran sorununun kesin çözümü denemez.

Hola VPN Google Play Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

Hola VPN App Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

Instagram beyaz ekran hatası dünya genelinde son 24 saat içinde yaşanan bir sunucu probleminden dolayı kaynaklanıyor. Downdetector sitesinde bunu görebilirsiniz: http://downdetector.com/status/instagram

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Hayır yine olmadı tek umudum buraydı burdan biri yardım ederdi ama burdada yoksa çözümü ugraşmama gerek yok sebnem6161 5 yıl önce
  • Sizin hesabınızda problem olabilir belki. Sadece sizin hesapta mı bu problem oluyor yoksa telefonunuzdan girdiğiniz diğer hesaplarda da aynı problemi yaşıyor musunuz? @sebnem6161 omercik 5 yıl önce
  • Sadece benim hesabıma giriş yapılınca böyle bir sorun oluyor başkalarının telefonundan giriş yaptıgımdada aynı sorun ortaya çıkıyor sebnem6161 5 yıl önce
  • Demekki sizin hesapta sorun var. Ne yaptıktan sonra böyle oldu? @sebnem6161 omercik 5 yıl önce
  • Yaptığım ekstra birşey olmadı kendiliğinden oldu mail attım sorunumu paylaştım dönüş yapan bile olmadı sebnem6161 5 yıl önce
  • Anladım. Yani profile bakanları görme gibi bir şey kullanmadınız mı hiç? @sebnem6161 omercik 5 yıl önce
  • Yok hayır hiç birşey kullanmadım sadece ara sıra bi kaç şikayet alıyordum onun dışında öyle absürt programlar kullanmıyorum :( sebnem6161 5 yıl önce
  • Belki de o şikayetlerin etkisi vardır. Hesabınızı spam olarak mı algıladı acaba instagram. Bence en iyisi siz yeni bir hesap açıp oradan devam edin. @sebnem6161 omercik 5 yıl önce
  • Teşekkür ederim sebnem6161 5 yıl önce