Instagram beyaz sayfa sorunu

Instagram'a girmek istediğimde beyaz bir sayfa açılıyor. Instagram'a giremiyorum.

Instagram'a girerken karşılaşılan beyaz sayfa sorununun çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

  • Problem çözümü güvenlik te bende'de butarz sorun oldu ınstagram uygulamasını açtımda resimler beyaz olarak gözüküyordu yani resimler yüklenmiyordu uygulamayı silip yükledim uygulama tercihlerni sıfırladım format attım yani fabrika ayarlarına döndürdüm yine düzelmedi ensonda aklıma geldi cep telefon operatörümden güvenliNET paketi almıştım onun için tekrar operatörle tekrar görüşüp iptal edince sorun çözüldü bu sorunu olanlar güvenlik uygulamalarını paketlerni bir gözden geçirsin sorun çözülür . kullanici674480 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Instagram beyaz sayfa sorunu, Intagram sunucularında hata olduğunka karşııza çıkar. Tarayıcınızda Intagrama'girmek istediğinizde beyaz bir sayfa açılıyorsa bunun anlamı Instagram sunucuları çöktü demektir.

Çözüm için daha sonra tekrar girmeyi denemelisiniz. Instagram'a kimse giremiyor demektir.

cemkara cemkara (4215)