Instagram bilgisayardan fotoğraf, video paylaşmak

Merhaba,

Bilgisayardan instagram'a fotoğraf atmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagramda bilgisayardan fotoğraf paylaşmak için şunu yapabilirsin.

    1. Chrome tarayıcısını aç.
    2. Chrome açıkken F12 tuşuna bas. Geliştirici Araçları açılacaktır.
    3. Geliştirici Araçlarında aşağıdaki simgeye tıkla:
      Chrome geliştirici araçları
    4. Bu tarayıcını mobil modda çalıştırmaya başlayacaktır.
    5. Sonra adres satırına intagram yaz ve Instagrama giriş yap.
    6. Artık normal instagram gibi karşında fotoğraf paylaşabileceğin bir ekran olacak
      Instagram web
    7. + simgesine tıklayarak fotoğrafını bilgisayardan seçebilirsin.

    Instagramda bilgisayardan fotoğraf yüklemek için bu yöntemi deneyebilirsin.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • guzel yöntem değil mi @toprak34 ? murat 5 yıl önce
    • @murat Evet :) Hem istediğin telefonu falan seçebiliyorsun yukardan. toprak34 5 yıl önce