Instagram bilinmeyen ağ hatası oluştu - 30 Kasım 2018

Instagram'a girerken bilinmeyen ağ hatası oluştu diyor ne yapmalıyım?

Instagram bilinmeyen ağ hatası oluştu sorununu nasıl çözebilirim?

Instagram bilinmeyen ağ hatası oluştu hatası neden veriyor?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram ağ hatası oluştu hatasının sebebi nedir?

    Instagram'da an itibariyle geçici bir sunucu problemi yaşanıyor. Yaşanılan teknik problemden dolayı Instagram'a girmekte zorlanıyorum. Evdeki arkadaşımda "bilinmeyen ağ hatası oluştu" diyor bende ise "akış yenilenemedi" hatası veriyor. Eğer sizde de Instagram açılmıyorsa, giremiyorsanız bunun sebebi budur.

    Merak etmeyin hesabınızda herhangi bir problem yok. Sadece Instagram geçici olarak çöktüğü için hesabınıza giremiyorsunuz.

    Instagram ağ hatası oluştu hatasını nasıl çözerim?

    Bu hatayı maalesef siz bir şey yaparak çözemezsiniz. Problem Instagram'ın kendisinden kaynaklı olduğu için çözümü de yine onların elinde. Düzelmesini bekleyin.

    Bilinmeyen ağ hatası oluştu sorunu kısa süre içerisinde düzelecektir.

    omercik omercik (9418)