Instagram bilinmeyen ağ hatası

hesabımı normal kullanırken birden ınstgram hesabıma ulaşamıyorum bilinmeyen ağ hatası veriyor arkadaşlarımın listesindede göremiyorum başka yerden açmaya çalıştığımda hesap bulunamadı hatası alıyorum birileri tarafından kapatıldığını yada şikayet ettirilip kapatıldığını düşünüyorum yardımcı olmanızı rica ederim

duyguuu duyguuu (1)
5 yıl önce sordu

  • Hesabına instagram.com sitesinden de giremiyorsun doğru mu? omercik 5 yıl önce
  • ewet hiç biryerden duyguuu 5 yıl önce
  • Kullanıcı adın neydi bi kapandığından emin olalım öncelikle @duyguuu omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu konu gözden kaçmış o yüzden biraz geç cevap vermek zorunda kaldım.

Kullanıcı adını kontrol ettim anlaşılan hesabın kapanmış. Daha önce hiç beğeni, takipçi, yorum hilesi gibi bir şeyler yaptın mı? Aniden hesabın böyle kapanması çok ilginç.

Kapatılan Instagram hesabına itiriaz etme formu bu: https://help.instagram.com/contact/606967319425038

Bu formu doldurarak Instagram ile iletişime geçersin. Sonrasına hep beraber bakarız.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • geçen yapmıştım yolladıkları şifreyi ve kullanıcı adım yazılı kağıt tutan resmimi istediler yolladm ama sonuç vermedi duyguuu 5 yıl önce
  • Hesabınız bir sebepten dolayı kapatılmış. Sebebini bilmiyorum ama geri açılması imkansız gibi görünüyor. Yapacak bir şey maalesef yok @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • kesin geri açılması imkansızmı peki çalındıysa ve açıp kötüye kullanırlarsa duyguuu 5 yıl önce
  • çalınsa hesabınızı bulabilirdik.. kullanıcı adınızı arattığımda hiç göremiyorum. yani kapandıysa ve instagram yardımcı olmuyorsa geri açılması imkansız @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • çalınmadıysa şikayet edilerekmi kapatılmış ozaman geri hiç bi şekilde açılamıycak hesap ozaman ben yada yapanlar tarafından doğrumu anlıyorum duyguuu 5 yıl önce
  • yada peki çalınıp dondurulmuş olabilirmi duyguuu 5 yıl önce
  • Evet o da olabilir. Hesabınız şuanda aktif değil orasını biliyoruz. Ama başına tam olarak ne geldi bilemiyorum @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • çalmak öyle kolaymıki çalmış olsunlar kusura bakmayın sizide bunaltıyorm ama... bi hesabı kapattırmak için kaç şikayet yemesi gerek duyguuu 5 yıl önce
  • Yok bunaltmış olmuyorsunuz. Çalmak size bana göre kolay değil, ama çalındığından da tam emin değiliz. Bu sadece bir ihtimal. Şikayet hesabı kapattırır diye bir şey yok. Yani bu konuda bir sayı veremeyeceğim. Hesabınızda beğeni, takipçi hilesi gibi bir şeyler yaptınız mı herhangi bir zamanda? Bu tarz Instagram'ın resmi olarak tavsiye etmediği şeyleri yapmak hesabın kapanmasına sebep olabiliyor. @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • fotoğraf bile paylaşmıyordum yeni açmıştm zaten ben beni bunaltan bi şahıs var ben ondan şüphelendiğim ve bi kaç katane face hesaplar açılmış resimsiz onlarla şikayetle kapattırdı diye düşündüm duyguuu 5 yıl önce
  • Bu olabilir. Yeni açılan hesapların kapattırılması nispeten daha kolay oluyor. @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • 2 -3 tane face hesap gördüm belki o açmıştır ve şikayet vasıtasıyla kapattırmıştır diye düşündüm çalıp dondurması kolay olmadığı için yapamaz diye düşünüyorum duyguuu 5 yıl önce
  • sizide alıkoyyorum kusura bakmayın duyguuu 5 yıl önce
  • Sorun değil alıkoymuyorsun. Hesabın başına ne geldiğinden tam olarak emin değiliz maalesef. O size linkini koyduğum formu tekrar doldurmayı deneyin, belki bu sefer olur @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • o kişiyi savcılığa verdm ama bi etkisi olmaz tabi... eski hesabımı da onun yüzünden dondurmuştm geri onu açıyım bari.. eline geçmiş olmasında şikayetle kapattırmış olsun tek.. geri açar filan.. keşke bu kadar basit olmasa böyle şeyler ya duyguuu 5 yıl önce
  • İşler bu kadar basit değil, tam olarak ne yaptı onu bile bilmiyoruz. Sadece tahmin @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • ne kadar karışık ve zor işler bunlar ya... duyguuu 5 yıl önce
  • peki benm eski hesabım bu şahısta vardı ve ben dondurmuştm şimdi geri açmak istiyorum direk onun hesabını engellesem hesabın adını da değiştirsem onun telinde çıkarmı yinede duyguuu 5 yıl önce
  • Hayır çıkmaz Onu engellerseniz artık sizi göremez @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • onu engeller ve hesap ismimi kullanıcı adımı değiştirirsem onun telinde gözükmem ozaman kesin yani duyguuu 5 yıl önce
  • peki o hesabımı da kapatmak isterse bunun bi önlemi varmı duyguuu 5 yıl önce
  • Hesabınızı en fazla şikayet edebilir. Şikayetin de bir önlemi maalesef yok. Ama şikayetle hesap kapattırmak öyle sanıldığı gibi kolay değil gerçekten. Bu korkuyla yaşarsanız hiç sosyal medya kullanamazsınız. Bilinmemek istiyorsanız kendi isminizi ve resminizi kullanmayın, hesabınıza kendi şahsi numaranızı falan da eklemeyin. O zaman bulamaz sizi @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • eski dondurduğum hesabıma ulaşamıyorum açamıyorum onu nasıl açabilirim peki duyguuu 5 yıl önce
  • şikayetle kapatmak kolay değilse ozaman hesabımı ele geçirdi ve dondurdu duyguuu 5 yıl önce
  • Ulaşamıyorum dediğinizi tam anlayamadım. Nasıl bir sorun yaşıyorsunuz tam olarak? @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • bu kaybolan hesabımdan önce bu şahsın elindeki değiştirirsem göremez dediğim hesap. ben bunu dondurmuştm sadece şimdi hesaba ulaşamıyorm duyguuu 5 yıl önce
  • acaba email adresini değiştirmiş olabilirmi sizin yukardaki gönderdiğiniz linkten form düzenliyorum ama kullanıcı adı yanlış diyo duyguuu 5 yıl önce
  • Olabilir. Hesap daha önce onda vardıysa her şey yapmış olabilir. Kullanıcı adı yanlış diyorsa büyük ihtimalle ya o hesabı da kapatmış ya da kullanıcı adını değiştirip öyle dondurmuş. Onu bulmanın tek yolu ona sormak artık :) @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • ama hesabı en son ben dondurdum duyguuu 5 yıl önce
  • O şifresini biliyor muydu peki? @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • hayır bilmiyordu ben girdm dondurdum duyguuu 5 yıl önce
  • Ulaşamıyorum dediğiniz tam olarak ne sorunu anlayamadım. Ne hatası veriyor? omercik 5 yıl önce
  • kendim dondurmuştum şimdi açmaya çalışıyorm kullanıcı adı bulunamadı hatası veriyor hesaba ulaşamıyorm ben dondurduktan sora o kişinin açması imkansz mail adresime bişey gelmedi çünkü duyguuu 5 yıl önce
  • O hatayı veriyorsa bir şey yapamıyoruz. Sorun instagramın kendisinden kaynaklı, artık hiç kimseye yardımcı olmuyorlar omercik 5 yıl önce
  • napmam gerek pekii o hesabıma ulaşamıycakmıyım acaba 4- 5 ay geçmişti donduralı ondan mı geri açılmıyor duyguuu 5 yıl önce
  • fotoğraflarıma yanıyorum bişeye değilde duyguuu 5 yıl önce
  • Valla bunun çözümünü uzun zamandır arıyorum ama kiminle karşılaşsam hesabını dondurduktan sonra geri alamadı. Çözümü yok gibi görünüyor şuan için omercik 5 yıl önce
  • öncesinde bi dondurup açmıştım ikinci kez dondurdum ve açamadm yani iki hesabımdan da ümidi kesmelimiyim duyguuu 5 yıl önce
  • yeni bi hesap açtm ordan arkadaşımın ismini girdiğimde bulamadığım dygugarip takip ediyor yazısını görüyorum ama profile girince çıkmıyo arkadaşın duyguuu 5 yıl önce
  • Askıda kalmış anlaşılan öyle yazdığına bakmayın. Şuan için sorunun çözümünü bulamadım omercik 5 yıl önce
  • beni artık rahat bırak diyosunuz tabi haliyle :) duyguuu 5 yıl önce
  • peki askıda kalması ne demek duyguuu 5 yıl önce
  • Yoo rahat bırak demedim. Askıda kalması demek, siz hesabı dondurmuşsunuz ama ona rağmen hala "takip ediyor" yazdığına göre bi instagramdan kaynaklı bi bug (hata) olmuş demek istedim. Yaşadığın sorunun gerçekten çözümü yok, Instagram hiç yardımcı olmuyor direkt yardım merkezine yönlendiriyor orada da hiçbir şey bulamıyoruz. omercik 5 yıl önce
  • olsun benm gibi kaç kişi rahatsız ediyodur sizi böyle...bunaldığınızda söyleyin susarım ben :) duyguuu 5 yıl önce
  • ınstgram dondurmuş olabilir diyosunuz yani ben napim anlamadmki iki hesabımı da açmam artık imkanszmı duyguuu 5 yıl önce
  • Evet şuan imkansız görünüyor. Mecbur yeni hesap açıp öyle devam edeceksiniz artık @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • askıda kalmış dedğiniz için bi umut demiştim bende duyguuu 5 yıl önce
  • benim resimlerimle açtığı hesabbı nasıl kapatabilirim peki duyguuu 5 yıl önce
  • O mu açtı sizin adınıza sahte hesap? @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • benim fotoğraflarmla hesap açtı şifresini mail adresini de bilmiyorm başkalarının hesabından şikayetler etsem kapanırmı duyguuu 5 yıl önce
  • Edebilirsin kapanır belki, kesin değil @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • nasıl ve kaç kere şikayet ediyim bide spam mı yapıyım şikayetmi duyguuu 5 yıl önce
  • "bu hesap beni taklit ediyor" diye şikayet edebilirsin, sayı önemsiz çünkü böyle bir kaide yok normalde @duyguuu omercik 5 yıl önce
  • ya ınstgram yardm merkez,nden hiç fayda görmüyormki ben duyguuu 5 yıl önce