Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu - 13 Mart 2019

Instagram'a giremiyorum "Hata - Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu" diyor. Ne yapmam lazım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'a girmeye çalışırken "bilinmeyen bir ağ hatası oluştu" uyarısıyla karşılaşıyorsanız bunun birkaç sebebi olabilir. Bu hata genellikle Instagram'ın sunucularında veya telefonunuzda ağ problemi olmasından kaynaklanır.

    Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu nasıl çözülür?

    Şuanda Instagram 13 Mart 2019 tarihinde akşam saatlerinden itibaren dünya genelinde sunucu problemi yaşıyor. Yaşanan bu sunucu probleminden dolayı Instagram hesabınıza girmeye çalışırken ben de dahil pek çok kişide "bilinmeyen bir ağ hatası oluştu" uyarısı çıkıyor.

    Sorun kısa süre içerisinde düzelecektir. Endişe etmenize gerek yok.

    omercik omercik (9418)