instagram biyografi geçmişi görme nasıl yapılır? 2023

Youtube videonuzu izledim. Fakat sanırım instagram güncellenmiş ve instagram biyografi geçmişi görme videonuz artık işe yaramıyor. 2023 güncel instagram üzerinden instagram biyografi geçmişi görme nasıl yapılır? Bilgi verirseniz sevinirim.

Anonim Anonim (156)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet instagram güncellendiği için instagram biyografi geçmişinin yeri değişti. instagram biyografi geçmişini görmek için şu adımları uygulayabilirsiniz:

    instagram biyografi geçmişi görme 2023

    1. instagram uygulamasını açın.
    2. Uygulamada profil bölümüne gidin.
    3. Alt alta üç çizgiye dokunun.
    4. Hareketlerin seçeneğine dokunun.
    5. Instagam'mı nasıl kullanıyorsun bölümünde Hesap geçmişini bulun.
    6. Hesap geçmişi hakkında bölümüne aşağı doğru ilerleyin. Karşınıza Biyografi başlığı ile eski biyografi yazıları gelecektir.

    2023 güncel instagramda  instagram biyografi geçmişi bu şekilde görülebilir. Ayrıca intagram biyografi geçmişini temizlemek şuan için mümkün değil. Eski biyografi yazılarını görebiliyorsunuz fakat biyografi yazılarını silemiyorsunuz.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı