İNSTAGRAM BİYOGRAFİ YAZISI ORTALAMAA

instagram biyografi ortalamaMerhaba arkadaşlar çok arastırdım bir sonuc elde edemedim instagram profil yazılarımızı nasıl ortalarız baya yöntem denedim olmuyor bosluk falan bırakıncada olmuyor bir bilginiz var mıdır?

mustafaemrr mustafaemrr (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Boşluk yerine geçecek ve instagram'da gözükmeyecek karakterler kullanman lazım. Bunun için yaygın olarak kullanılan karakter aşağıdadır. İstediğin kadar kopyalayıp biyografini istediğin şekilde düzenleyebilirsin.

    ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

    Kopyalama işlemi buradan düzgün bir şekilde yapılamıyorsa aşağıdaki linkteki örneği kullanabilirsin.

    http://freetexthost.com/czfwcruz5y

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      iyi gunler ben karakter goremedim sayfa da ?

      kullanici581759 kullanici581759 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Yukarıdaki linkte: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀example,⠀⠀⠀⠀⠀⠀ şeklinde yazan alandan bahsetmiş arkadaş cemkara 8 yıl önce