Instagram biyografim kendiliğinden değişiyor

Merhaba, bir Instagram hesabım var. Bu hesaptan reklam alıyorum reklam alırken biyografiye müşterinin internet sitesini koyuyorum ancak birisi bu İnternet sitesini ve bazen biyografimde yazan yazıyı siliyor. Hesabıma benden başka kimsenin erişimi yok. Bu nasıl olabilir? Hesaba girmeden biyografi kısmını nasıl değiştirebilir bunu nasıl engellerim? Şimdiden teşekkürler.

metindg metindg (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İki faktörlü kimlik dogrulaması kullanarak hesabını daha güvenli hale getirebilirsin.

    demetcr demetcr (21)
    5 yıl önce cevaplandı

      İki faktörlü kimlik doğrulaması aktif adam zaten hesaba giremiyor girse maili telefonu her şeyi değiştirir bu sadece biyografiyi ve biyografideki linki değiştiriyor

      metindg metindg (1)
      5 yıl önce cevaplandı

        Herhangi bir uygulamaya instagram kullanıcı adını ve parolanı verdin mi? Profil bilgilerinin kendi kendine silinmesi mümkün değil. Yazılım dünsyasında kendi kendine olmak gibi bir kavram yok. Bir program, uygulama senin instagrma hesabına erişip biyografi yazını siliyordur.

        Öncelikle parolanı değiştirmende fayda var. Sonra telefonundaki uygulamaları kontrol et. Takipçi kazanma vs gibi uygulamalar kullandıysan sorun bunlardan olmuştur.

        hakan hakan (15424)