Instagram bot takipçileri nasıl durdurabilirim?

Instagram hesabıma bot takipçi geliyor. Şifremi ve adımı değiştirdim fakat ne yapsam durduramıyorum. Her gün en az 500 kişi geliyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Hesabımı kapatmak istemiyorum.

ynvynv ynvynv (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Senin hesabın başka hesapları mı takip ediyor? Yoksa sana 500 takipçi mi geliyor?

    EK:

    Maalesef bu durumu engellemeyezsin. Sadece bot profiline gidip o hesabı raporlayabilirsin. İnstagramın bunu engelleme gibi bir özelliği yok. Hesabını gizliye alırsan en azından takip istedği şeklinde gelir.

    hakan hakan (15394)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bana takipçi geliyor

      ynvynv ynvynv (1)