Instagram Bu cihazda çok fazla kullanıcı kaydedildi hatası

İnstagramda diger bir hesap açmak istediğimde "cihazda çok fazla kullanıcı kaydedildi" yazılıyor ve hesap açılamıyor. Bu sorunun çözümünü android için söylemişsiniz, apple cihazında bu sorunu nasıl çöze bilirim?

meva meva (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı telefon veya tabletten birdan fazla Instagram hesabı yaratmak istediğinizde hata alırsınız.
    Instagram hesap açma işlemlerinizi limitler.

    Instagram, bir tablet veya telefondan tek bir hesap açmanıza izin verir. Eğer telefon veya tabletinizde daha önceden Instagram açtıysanız  Instagram Bu cihazda çok fazla kullanıcı kaydedildi uyarısı alırsınız.

    Instagramda yeni hesap açmak istiyorsanız Hotmail, Gmail, Yahoo, Yandex gibi ücretsiz mail adresi veren yerlerden yeni bir mail adresi alın. Bu email hesabı Instagram'a daha önce kayıtlı olmasın.

    Sonra, daha önce Instagram'a kayıt yapmamış başka bir cihaz (tablet, telefon) üzerinde bu yeni aldığınız email adresi ile Instagram'a kayıt olabilirsiniz. Daha sonra bu email adresi ile kendi telefonunuzdan Instagram'a giriş yapabilirsiniz.

    Kendi telefonunuzda Instagram hesabınızı silmiş olsanız bile Instagram başka bir hesap yaratmanıza izin vermez.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler meva 8 yıl önce