Instagram bu hesabın sana ait olduğunu onayla sorunu

Instagramımın sifresini bildiğim halde giriş yapamıyorum giriş yaptığımda bir sayfa açılıyor ve bu hesabın sana ait olduğunu ispatla tarzı birşey yazıyor mailime bir kod geldi onu kendi fotoğrafımla beraber mail olarak geri attım ama hiçbirşey olmadı bilgisayardan denedim olmadı ınstagramı kaldırdım yükledim yine olmadı ne yapmalıyım?

ilydaskn ilydaskn (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sana gönderilen maildeki işlemleri yapmalısın. Fotoğrafını yollamışsın. Instagram mailini inceleyecek ve sana cevap verecek bu bir kaç günde sürebilir bir kaç hafta da. Senin yapman sadece cevap beklemek. Süreci hızlandıracak bir işlem yapamazsın.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Fotoğrafını mail olarak gönderince ne olmasını bekliyordun ki? Otomatikmen hesabının açılmasını mı? Instagram'ın aylık 1 milyar kullanıcısı var, hepsine saniyesinde cevap veremezler. Mecbur cevap gelmesini bekleyeceksin, onun dışında yapılacak hiçbir şey yok.

      omercik omercik (9418)